Yükleniyor...

 

Online Terapi
Yerinde Psikolojik Danışmanlık

Mobil Masaj Türkiye, olarak kişilerin benlik farkındalıklarının yaşam kalitelerini yükseldiğinin farkındalığıyla gerek Kurumsal olarak şirketlere, gerekse bireysel olarak Psikolojik danışmanlık sunmaktadır.

Kurumsal Psikolojik Destek Danışmanlığı 

Psikolojik Destek almak, hayatımızın çeşitli dönemlerinde gerek duyabileceğimiz doğal bir ihtiyaçtır. Çünkü psikolojimiz doğduğumuzdan bu yana, farkında olduğumuz ya da olmadığımız milyonlarca olaydan hatta anlardan etkilenir. 

Psikolojik destek almak için bir rahatsızlık geçirmeniz şart değildir; başa çıkmakta zorlandığınız bir sorun yaşıyor olabileceğiniz gibi sadece kendinizi DAHA İYİ HİSSETMEK de isteyebilirsiniz. Bireysel danışmalarda amaç sorunları, terapistiniz ile birlikte her boyutta ele alarak anlamak ve değerlendirmektir. Bunu, farkındalığı geliştirmek ve başa çıkma mekanizmalarımızın işlevlerini belirginleştirmek izler 

Yerinde Psikolojik Danışmanlık ve Online Destek Hizmeti

Yerinde Psikolojik Danışmanlık ve Online Psikolojik destek Hizmetlerimiz ile hedefimiz, şirketlerin mutlu çalışan profillerini yüksekte tutmasını sağlayarak; zamanda kazanç, çalışanın şirketine sağladığı katma değerde artış ve tüm unsurların birleşimi ile şirket verimliğinin artışına katkıda bulunmasını sağlamaktır

Çalışan Psikolojisi Hizmeti

Kar etme amacı ile var olan tüm ticari işletmeler, bünyelerinde istihdam ettikleri çalışanlara sahiptirler. Kurum ve kuruluşlar, kendilerine çalışan bu insanların yaptıkları işler oranında başarılı olurlar ya da olamazlar. Zaten başarısız olduğunu anlayan şirketlerin ilk refleksi de, bir takım çalışanlarını değiştirmektir. Çalışanların başarısı ve motivasyonu, bu nedenle oldukça önemlidir.İş verimliliğini, psikolojik anlamda sağlayan işletmelerde pozitif gelişmeler yaşanırken, sağlayamayan işletmelerde işler kötüye gitmektedir.

Programımız, Uzmanlarımız  tarafından hazırlanarak firma çalışanlarına yönelik hazırlanmaktadır.

Fabrika, ofis, gibi her tür kurum için yerinde ve online çalışan psikolojisi üzerine psikolojik danışmanlık  hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede çalışanların bireysel olarak sağlık kuruluşlarına gitmesiyle oluşacak zaman ve maddi kayıpların önüne geçilmiş olunur. Bu nedenle kurumlar, Mobil Masaj Türkiye ile iletişime geçerek personelleri için yerinde Psikolojik Destek  hizmetimizden faydalanabilirler.

Ofis Masajı
Ofis Çalışanlarına Mobil Masaj Hizmeti (Kurumsal Masaj)
Diyetisyen
Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Yerinde Diyetisyen
Ofis İçi Yoga
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Egzersiz ve Spor
Fit Kal, Farklı Ol, Ofis Içi Eğzersiz Ve Ofis İçi Spor Hareketleri
Medical Wellness Travel
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Online Terapi
Sizlere Online Olarak Pisikolojik Terapi Desteği Sunuyoruz
Kurumsal Wellbeing
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Sağlık Danışmanlığı
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Biz Kimiz?

Mobil Masaj Türkiye

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam ( Kurumsal wellbess ) , ofiste masaj, Kurumsal dengeli beslenme, yoga & nefes terapisi ve online ve yerinde psikolojik destek danışmanlık hizmetleri olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik faaliyet göstermektedir.

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmak

Kurumsal beslenme ile çalışanlarda doğru ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Dijital Sağlık Projeleri ile kurumlarda ve çalışanlarda farkındalığı ve verimi arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png

Medikal Sağlık

Masa başı çalışanlarında oluşan kronik sırt, boyun, bel ağrıları önemli bir sorun teşkil etmektedir. Çözüm önerilerimizin içerisinde ofiste masaj hizmeti ile kronik rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

Dengeli Beslenme

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.

Ofis İçi Egzersiz

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.

Stressiz Yaşam

Nefes, yoga programları ile çalışanlarda farkındalık yaratmak ve iş yükünün stresini azaltmak için terapi uzmanları ile destek çıkmak.
Mobil Masaj Türkiye - Ofis Masajı

Hızlı Rezervasyon

Aşağıda yer alan formu doldurarak yararlanmak istediğiniz hizmet için rezervasyon kaydı iletebilirsiniz.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.