Yükleniyor...

 

Kurumsal
Ofis Yogası

İş hayatının streslerinden bir nevi kurtulmak amacıyla yapılan şirkette yoga çalışmalarının, bireyleri büyük ölçüde rahatlattığı bir gerçek. Yoganın en büyük dinamiklerinden bir tanesi de doğru nefes almak. Doğru nefes almayı öğrenerek vücudunuzu ve ruhunuzu ziyadesiyle memnun edebilirsiniz. İş hayatında sıklıkla karşımıza çıkan olumsuzluklar ve stresle başa çıkabilmenin yollarını arayan insanlar, son yıllarda çareyi yogayla ve doğru nefes almakta bulmuşa benziyorlar. İş yerinde ya da ofiste yoga, çalışanın işe konsantrasyonunu artırdığı gibi verimliliğini de büyük ölçüde etkiler. Çünkü yoga yapan insan kendini huzurlu, arınmış ve mutlu hisseder. Bunu da büyük ölçüde yapacağı işe yansıtır. İşinde mutlu olan kişi aynı ölçüde başarıyı da yakalayabilir. Şirkette yoga için doğru zaman ise öğle tatilidir. Öğle aranızın belli bir vaktini yogaya ayırabilirseniz büyük ölçüde faydasını görebilirsiniz. Sonuç olarak midenizin ne kadar doymaya ihtiyacı varsa ruhunuzun ve bedeninizin de bir o kadar bu doygunluğa ihtiyacı var. Bunu sağlamanın en iyi yöntemi de kesinlikle yoga! Peki şirkette yoga nerede yapılabilir? Son yıllarda oldukça popüler bir hal alan ofis yogası, büyük markalar ve global şirketlerin de dikkatini çekmiş olacak ki, firmalar gün ortasında çalışanlarına küçük sürprizler yapmayı ihmal etmiyor. 

İş yerinde yapılan yoganın faydalarını sıralamak istersek şunlardan söz edebiliriz:

-Masa başında saatlerce oturmak; duruş bozukluklarına, sırt bel ve omurilik ağrılarına yol açar. Yoga, bu duruş bozukluklarını düzeltir ve vücut ağrılarına iyi gelir.
İş hayatının hızına ve temposuna ayak uydurabilmek çoğu zaman oldukça zorlayıcıdır. Yoga, bireyin kendisini iyi yönde yavaşlatmasına ve daha sakin bir çalışma hayatı sürdürebilmesine yardımcı olur.
Toplu yogalarda bir diğer fayda ise, çalışanların birbirleriyle ilişkilerini dengeliyor oluşu. Örneğin; iş arkadaşlarınızla beraber bir aktivite yaparak hem sosyalleşip hem de kendi bedeninize ve ruhunuza yatırım yapabilirsiniz.

DOĞADA YOGA
Kendinizi yoga yaparken özgür hissedebileceğiniz bir alan da doğanın ta kendisi. Yoganın temel taşlarından olan doğru nefes alma eyleminin bu mekânda çok büyük yeri olduğunu söyleyebiliriz. Açık alanda yogayı, evde yoga ve ofiste yogadan ayıran en heyecan verici özelliklerden bir tanesi de şu ki, doğada yoga yapmak, içinize çektiğiniz temiz havayı hem vücudunuza hem ruhunuza dağıtmanızı sağlar. Bu ayrıcalığı yoga stüdyosu size asla sağlayamaz.

Doğanın içinde yoga yaparken kendinizi şımartabilir, kelimenin tam anlamıyla mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Elbette şirket ve ev yogasında olduğu gibi açık alanda yoga yapmanın da bazı önemli noktaları vardır:

Olmazsa olmazımız bir yoga matı. Doğadayız diye direkt çimene veya taşa kesinlikle oturmuyoruz.
Açık alanda yogayı dört mevsim yapmanız pek mümkün değil. Hava durumunun buna elverişli olması şart. Çok fazla güneşin olduğu veya fazla esen rüzgârlı bir havada yoga yapmak iyi bir seçenek değil.
Yoga yaparken rahat kıyafetler tercih etmelisiniz. Sizi sıkacak ve çalışmanızı engelleyecek kıyafetler giymekten uzak durmalısınız. Basit bir tayt ve sizi rahatsız etmeyecek bir tişört güzel bir seçim olabilir.
Kısacası, yogayı dilediğiniz yerde yapmak konusunda özgürsünüz. Yoga yer ve zaman ayırt etmeksizin yapılabilir ancak doğru fiziki ortamı sağlamak koşuluyla tabii ki. Yani yanınızda yoga matınız, üzerinizde rahat kıyafetleriniz varsa, ruhunuzu dilediğiniz yerde dinlendirebilirsiniz.

Ofis Masajı
Ofis Çalışanlarına Mobil Masaj Hizmeti (Kurumsal Masaj)
Diyetisyen
Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Yerinde Diyetisyen
Ofis İçi Yoga
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Egzersiz ve Spor
Fit Kal, Farklı Ol, Ofis Içi Eğzersiz Ve Ofis İçi Spor Hareketleri
Medical Wellness Travel
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Online Terapi
Sizlere Online Olarak Pisikolojik Terapi Desteği Sunuyoruz
Kurumsal Wellbeing
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Sağlık Danışmanlığı
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Biz Kimiz?

Mobil Masaj Türkiye

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam, ofiste masaj, dengeli beslenme, yoga & nefes terapisi hizmetleri başta olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik faaliyet göstermektedir.

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmayı hedeflemekteyiz.

Doğru beslenme ile çalışanlarda doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Kurumsal sağlık projeleri ile çalışanlarda farkındalığı arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png

Medikal Sağlık

Masa başı çalışanlarında oluşan kronik sırt, boyun, bel ağrıları önemli bir sorun teşkil etmektedir. Çözüm önerilerimizin içerisinde ofiste masaj hizmeti ile kronik rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

Dengeli Beslenme

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.

Ofis İçi Egzersiz

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.

Stressiz Yaşam

Nefes, yoga programları ile çalışanlarda farkındalık yaratmak ve iş yükünün stresini azaltmak için terapi uzmanları ile destek çıkmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/03/ofis-yogası-kurumsal-ofis-yogası-mobil-masaj-türkiye-5.jpeg
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/03/ofis-yogası-kurumsal-ofis-yogası-mobil-masaj-türkiye-6.jpeg
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/03/ofis-yogası-kurumsal-ofis-yogası-mobil-masaj-türkiye-1.jpeg
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/03/ofis-yogası-kurumsal-ofis-yogası-mobil-masaj-türkiye-2.jpeg
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/03/ofis-yogası-kurumsal-ofis-yogası-mobil-masaj-türkiye-3.jpeg
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/03/ofis-yogası-kurumsal-ofis-yogası-mobil-masaj-türkiye-4.jpeg
Mobil Masaj Türkiye - Ofis Masajı

Hızlı Rezarvasyon

Aşağıda yer alan formu doldurarak yararlanmak istediğiniz hizmet için rezervasyon kaydı iletebilirsiniz.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.