Yükleniyor...

 

Kurumsal
Ofis Masajı

Ofis Masajı Nedir Nasıl Yapılır ?

Ofis  masajı, Ofis çalışanlarına  10 veya 15 dakika yapılan  sırt, omuz ve boyun ve kollarınıza odaklanan bir masaj tarzıdır. Ofis masajı kıyafetler üzerinden yapılır ve masaj yağı gerektirmez .

Ofiste Masaj  için, kollarınız için desteklerle yüzünüze bir beşik içinde oturan, yere doğru bakan özel bir sandalyede oturursunuz. Masaj  Terapistinin yağ gerektirmeyen yoğurma, sıkıştırma ve şişlik gibi İsveç masajı hareketlerini kullanarak kas gerginliğini hafifletirken sırt ve boynunuz tamamen gevşer.

Ofis masajı genellikle  ticari fuarlar , kurumsal firmaların personellerine yönelik uyguladığı aktivite masajı gibi yüksek stresli yerlerde sunulur . Kas gerginliğini tam bir şişlik spazmına dönüşmeden önce yapmak için harika bir yoldur.

Kurumsal masajı, şirket partisinde veya etkinliğinde bazen ücretsiz bir hizmettir. Bazı aydınlanmış işverenler, çalışanlarına sandalye masajı sunmak için terapistleri getiriyor. Şirketler tüm maliyeti ödeyebilir, çalışanlarla paylaşabilir veya çalışanlara zaman kazandırabilir ve ofiste  masaj aktivitesi ile için personellerini ödüllendirmektedirler

Ofis masajı hizmeti veren firmaları arasında yer alan mobil masaj firması deneyimli sertifikalı  masör  ve masöz personelleri ile Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet vermektedir.

Ofis Masajı
Ofis Çalışanlarına Mobil Masaj Hizmeti (Kurumsal Masaj)
Diyetisyen
Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Yerinde Diyetisyen
Ofis İçi Yoga
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Egzersiz ve Spor
Fit Kal, Farklı Ol, Ofis Içi Eğzersiz Ve Ofis İçi Spor Hareketleri
Medical Wellness Travel
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Online Terapi
Sizlere Online Olarak Pisikolojik Terapi Desteği Sunuyoruz
Kurumsal Wellbeing
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Sağlık Danışmanlığı
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Biz Kimiz?

Mobil Masaj Türkiye

Masaj hizmeti yapılacak kişiler tamamen giysili ve en büyük kas gerginliği alanlarına erişim sağlayan özel bir sandalye masaj koltuğunda rahatça otururken OFİS MASAJI yapılır. Sırt, boyun, baş, omuzlar, kollar ve eller olmak üzere vücudun üst kısmına yapılmaktadır.
Sandalye masajı, çalışanlarınız veya müşterileriniz için aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok şekilde rahatlatıcı ve tedavi edici bir deneyim sağlayabilir:

• Ofis Masajı ile Ağrıyan kaslardan rahatlama
• İşyerinde Masaj hizmeti ile Azaltılmış stres ve gerginlik
• Kurumsal Masaj ile Artan zihinsel netlik
• Yerinde Masaj ile Personel de Yüksek verimlilik
• Mobil Masaj ile çalışanlarda Artan moral ve çalışan memnuniyeti

10 ila 20 dakika süren bir seansta, stres, gerginlik ve ağrı, yoğurma, okşayarak, gerdirme, basınç noktası çalışması ve perküsyon teknikleri dahil olmak üzere masaj teknikleriyle serbest bırakılır. Giysiler üzerinde çalışma yapıldığından hiçbir yağ ya da krem kullanılmamakta, kurumsal ve ofis ortamları, ticaret ve tüketici gösterileri, sağlık fuarları ve diğer kamusal etkinlikler de dahil olmak üzere birçok farklı yer için pratik hale getirilmektedir.
Biz Kimiz?

Mobil Masaj Türkiye

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam, ofiste masaj, dengeli beslenme, yoga & nefes terapisi hizmetleri başta olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik faaliyet göstermektedir.

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmayı hedeflemekteyiz.

Kurumsal beslenme ile çalışanlarda doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Kurumsal sağlık projeleri ile çalışanlarda farkındalığı arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png

Medikal Sağlık

Masa başı çalışanlarında oluşan kronik sırt, boyun, bel ağrıları önemli bir sorun teşkil etmektedir. Çözüm önerilerimizin içerisinde ofiste masaj hizmeti ile kronik rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

Dengeli Beslenme

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.

Ofis İçi Egzersiz

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.

Stressiz Yaşam

Nefes, yoga programları ile çalışanlarda farkındalık yaratmak ve iş yükünün stresini azaltmak için terapi uzmanları ile destek çıkmak.
Mobil Masaj Türkiye - Ofis Masajı

Hızlı Rezarvasyon

Aşağıda yer alan formu doldurarak yararlanmak istediğiniz hizmet için rezervasyon kaydı iletebilirsiniz.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.