Yükleniyor...

 
Giriş

Sağlıklı yaşam detoks kampları , çalışanların kişisel refahını sürdürme veya geliştirme arayışıyla ilişkili seyahat  planlaması olarak olarak tanımlar . Detoks Kampları , çalışanlarda iş yerlerindeki  stresle mücadele , sağlıklı yaşam ve tedavi alanların da  bütünsel sağlığımızı ve pozitif çalışmayı sürdürmek ve iyileştirmek için bir fırsata dönüştürme vaadini şirketlere sunmaktadır.

 

Medical Wellness Travel Atölyesi Nasıl Olacak

 

Mobil Masaj Türkiye ailesi olarak hizmet verdiğimiz şirket ve kurumlara sağlık alanın da farklı çözümler sunmaktayız. Bu program ile çalışanlarınızı ve bayilerinizi yurt içinde ve yurt dışında bulunan anlaşmalı wellness otellerinde detoks kamplarına alıyoruz. Proje bazlı olarak hazırlanan  bu detoks kampları  çalışanlar da pozitif etkiler bırakmaktadır.

Sağlık ve zindelik detoks kampları , kaplıcalar, wellnes otelleri , yenileyici terapileri kapsamaktadır. Sizde Personellerinizi ödüllendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışanlarınızın  doğayla iç içe olan bir yerde terapi havuzunda rahatla­ması, medikal masajı yaptırması , cilt bakımıyla yenilenmesi, jakuzide ve sauna odalarında vakit geçirmek, spor yapmak, doğru beslenmesini sağlamak, amaçlarımızın arasındadır Tüm dünyada son zamanların yeni trendi olan wellness programlarına talep eden şirketler çalışanlarda kurumsal yi yaşam programlarını desteklemektedir.

Çalışanlarınıza yada bayilerinize  beden, zihin ve ruhsal olarak iyileştiren wellness otelleri, kişilerin ihtiyaçlarına göre sunduğu terapi ve tedavi yöntemleri ile tatil keyfini sağlıklı yaşam ile birleştiriyor. Doğanın içinde, huzurlu bir atmosferde, tamamen ihtiyaçlarınıza göre yaşayacağınız bir hafta, size kendinizi çok daha iyi hissettirebilir.

Yoğun temponuzun içerisinde yenileneceğiniz bir tatile çıkmak isterseniz rotanızı hem Türkiye’den hem dünyadan seçtiğimiz en iyi wellness otellerini sizler için planlıyoruz.

 

Neleri kapsamaktadır

 

Travel  atölyelerimize katılmak, şunları başarmanıza yardımcı olacaktır:

  • Doğa Yürüyüşleri 
  • Spa –  Masaj ve Cilt bakımı
  • Yoga , Nefes Terapisi ve Meditasyon
  • Bisiklet Turları
  • Alternatif Tıbbi Tedaviler 
  • Konaklamalı Fizik Tedavi
  • Rehabilitasyon
  • Beslenme ve Detoks

Kurum çalışanlarınıza ve bayilerinize farklı bir ödül sunmak istiyorsanız bu detoks kampları tam kurumunuza göredir.Sizler için proje bazlı detoks kampları hazırlayalım . Mobil Masaj Türkiye Kurumsal İyi yaşam programlarını desteklemektedir.

.

Bu atölye kimler için?

Bu seyahat planlaması bir detoks kampı olarak planlanmaktadır. Sağlıklı yaşam üzerine planlanmış yurt içi ve yurt dışında bulunan detoks kamplarında  sağlıklarını nasıl olumlu yönde etkileyebileceği hakkında daha fazla hizmet almak isteyen çalışanlar , üst düzey yöneticiler , bayiler

Atölye Süresi

3 Gün – 7 Gün

Atölye boyutu

Talep edildiği kişi sayısı kadar

Hizmet Şekli

Yurt içi ve Yurt Dışı Detoks Kampları

https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Wellness-Travel-Trends-Report.jpg
Biz Kimiz?

Neler Yapıyoruz

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam mutlu çalışan projeleri ile ( Kurumsal Wellbeing ) , ofiste masaj , Kurumsal dengeli beslenme , yoga & nefes terapisi ve online ve yerinde psikolojik destek danışmanlık hizmetleri olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik Kurumsal Wellness hizmetleri sunmaktadır..

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmak

Kurumsal beslenme ile çalışanlarda doğru ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Dijital Sağlık Projeleri ile kurumlarda ve çalışanlarda farkındalığı ve verimi arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png
Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kurumsal masaj veya farklı bir hizmetimizden yararlanmak veya bizimle herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bu bilgiler size yol gösterecektir.
bilgi(at)mobilmasaj.com.tr
0 850 888 0 785
0 312 503 59 44
0 549 332 0 444
0 552 362 0 332
Konum
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower, 4012 Sok, 06796 Etimesgut
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.