Yükleniyor...

 

Kurumsal
Wellbeing

Kurumsal Wellness  Danışmanlığı – Kurumsal Sağlık , Kurumsal Mutluluk

Kavram olarak wellbeing  iyilik, mutluluk, sağlık anlamına gelir  ve  bütünsel sağlığa odaklanır. Wellbeing ile çalışanların fiziksel güçlerinin artırmasına yardımcı olan programların yanı sıra çalışanların stres yönetimine  yardımcı olan, çalışan bağlılığını ve  mutluluğunu arttıran uygulamalar geliştirilmektedir.

Ülke, bölge, lokasyon fark etmiyor. iş yerlerinde gerçekleşen kazalar ve ramak kalalar incelendiğinde ilk sırada büyük bir farkla “güvensiz davranışlar” yer alıyor. Peki bu güvensiz davranışların altında yatan nedenler nelerdir? Demografik yapı ve güvenlik kültürü davranışları şekillendiren ve yön veren önemli iki kavramdır. Demografik yapıda toplum, yaş, cinsiyet, üreme, bağımlılık, eğitim,  kazalar ve afetler önemli rol oynamaktadır.

Mobil Masaj Türkiye ’de sunulan kurumsal wellbeing programlarında bu sıralamayı

  1. Sağlıklı Beslenme Workshopları
  2. Spor hareket ve egzersiz, kilo kontrolü ve fitness
  3. Sağlık programları ve etkinlikleri
  4. Hobi Köşesi (Kurumsal Wellness Sohbetleri ve atölyesi )
  5. Çalışan Sağlık ve Güvenlik İhtiyaç ve beklenti analizi

Mutlu bir ofis ortamı verimli iş gücüne dönüşür. Mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için ise Corporate Wellness (Kurumsal Wellness) konusu giderek daha da önem kazanıyor. Artık amaç, çalışanların sağlıklı yaşam için baskı altında oldukları ya da zorlandıkları değil daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmayı kendilerinin seçtikleri bir şirket kültürü yaratabilmekdir

Günümüzde önemi giderek daha da anlaşılan Corporate Wellness programları, şirketlerin kendileri için yapacağı en önemli yatırımların arasında yer alıyor. Şirketler bu sağlık hizmeti sayesinde yalnızca çalışanlarının fiziksel sağlığı ve güvenliğiyle zihinsel sağlıkları için yatırım yapmış olmakla kalmıyor, aynı zamanda sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak sağlık risklerini azaltmış oluyor.

Mutlu ve sağlıklı yaşam tarzına sahip şirketler, iş gücüne de pozitif destek sağlayarak rakiplerinin önüne geçiyor.

Stresle Başa Çıkma, Kaygı Yönetimi, yanı sıra Yoga, Pilates, Ayurveda Beden Terapi gibi fiziksel çalışmalar takip etmektedir.

Ofis Masajı
Ofis Çalışanlarına Mobil Masaj Hizmeti (Kurumsal Masaj)
Diyetisyen
Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Yerinde Diyetisyen
Ofis İçi Yoga
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Egzersiz ve Spor
Fit Kal, Farklı Ol, Ofis Içi Eğzersiz Ve Ofis İçi Spor Hareketleri
Medical Wellness Travel
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Online Terapi
Sizlere Online Olarak Pisikolojik Terapi Desteği Sunuyoruz
Kurumsal Wellbeing
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Sağlık Danışmanlığı
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Biz Kimiz?

Mobil Masaj Türkiye

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam, ofiste masaj, dengeli beslenme, yoga & nefes terapisi hizmetleri başta olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik faaliyet göstermektedir.

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmayı hedeflemekteyiz.

Doğru beslenme ile çalışanlarda doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Kurumsal sağlık projeleri ile çalışanlarda farkındalığı arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png

Medikal Sağlık

Masa başı çalışanlarında oluşan kronik sırt, boyun, bel ağrıları önemli bir sorun teşkil etmektedir. Çözüm önerilerimizin içerisinde ofiste masaj hizmeti ile kronik rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

Dengeli Beslenme

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.

Ofis İçi Egzersiz

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.

Stressiz Yaşam

Nefes, yoga programları ile çalışanlarda farkındalık yaratmak ve iş yükünün stresini azaltmak için terapi uzmanları ile destek çıkmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/eTKINLIK.png
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Postur-Atolyesi-Mobil-Masaj_344x344.jpg

Postür Atölyesi

Ofis çalışanlarınızın duruşunuzu nasıl analiz edeceğinizi öğretiyor ve rahatsızlık ve yaralanmayı önlemek için pratik iyileştirmeler için çözüm önerileri sunuyoruz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Saglikli-Beslenmek_344x344.jpg

Beslenme Atölyesi

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Ofiste-Yoga_344x344-1.jpg

Ofis Yogası Atölyesi

Ofiste çalışanların Masa başında uzman yoga eğitmeni ile etkili nefes teknikleri, esneme ve güçlendirme egzersizleri yaparak uzun süre oturmanın etkileriyle yapılan çalışmadır.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/ofis-egzersizleri-1.jpg

Ofis İçi Egzersiz Atölyesi

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Yakin-Savunma_344x344-1.jpg

Kişisel Savunma Atölyesi

Bir saldırının kurbanı olma şansını azaltın ve en iyi nasıl güvende kalacağınızı öğrenin. Kişisel yakın savunma için çözüm önerileri sunuyoruz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/KAHKAHA-YOGASI_344x344.jpg

Kahkaha Yogası Atölyesi

İçimizde olan ve hiç bitmeyecek kaynağımız kahkahayı daha verimli kullanabilmek için kahkaha yogasını 40-50 dakikalığına sizin de ofisinize getirebiliriz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Isyerinde-Psikolojik-Danismanlik_344x344.jpg

Psikolojik Danışmalık Atölyesi

Stres ve ruh sağlığının ne olduğu, onu nasıl tanıyacağınız ve etkili bir şekilde nasıl yöneteceğiniz ve mücadele konusunda farkındalık çalıştayı sunuyoruz
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/ofis-masaji-mobil-masaj-turkiye-400x400_344x344-1.jpg

Ofis Masajı Atölyesi

``Ofis Masajı`` konseptiyle, çalışanlarına değer veren, iş verimini ve konsantrasyonu, dolayısı ile kârı arttırmayı hedefleyen şirketlerin personeline, giysi üzerinden tek kullanımlık örtülerle yapılan masaj türüdür.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.