Yükleniyor...

 
Biz Kimiz?

Kurumsal Wellbeing Nedir ?

Wellbeing ingilizce olarak esenlik , iyi ve mutlu olma haliyle tanımlanmakta olup Kurumsal Wellbeing şirket çalışanların ofis ortamında mutlu ve huzurlu olabilmesi amacıyla şirketlere ve çalışanlara sunulan tam tabiri ile “ Corporate Wellness ” olarak adlandırılan bu uygulama , çalışanlar üzerinde şirket kültürü oluşmasını sağlıyor. Bu sayede şirketler verimli çalışanlara sahip olurken , çalışanlarda şirketlerine daha bağlı, daha başarılı , sağlıklı bir ofis ortamı içerisinde çalışma imkanı bulabilmektedir.

Mutlu bir ofis ortamı verimli iş gücüne dönüşür. Mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için ise Corporate Wellness (Kurumsal Wellness) konusu giderek daha da önem kazanıyor. Artık amaç, çalışanların sağlıklı yaşam için baskı altında oldukları ya da zorlandıkları değil daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmayı kendilerinin seçtikleri bir şirket kültürü yaratabilmektir.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Kurumsal-Wellbeing-Sayamer-2.png

Kurumsal Wellness
Danışmalığı

Kurumsal İyi Yaşam , Mutlu Çalışan

 

SAĞLIK ATÖLYELERİ
Mobil Masaj Türkiye sağlık uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından yerinde veya online olarak sunulan, çalışan mutluluğunu tüm yönlerini kapsayan ilham verici atölyeler sunmaktayız.
 

Kavram olarak Kurumsal Wellbeing  iyilik, mutluluk, esenlik , sağlık anlamına gelir  ve  bütünsel sağlığa , verimliliğe  ve çalışan mutluluğuna odaklanır. Kurumsal Wellness ile çalışanların fiziksel güçlerinin artırmasına yardımcı olan programların yanı sıra çalışanların stres yönetimine  yardımcı olan, çalışan bağlılığını ve  mutluluğunu arttıran uygulamalar ile kurumlara ve şirketlere hizmet sunmaktayız.

Çalışanlar bu uygulamalar sayesinde kurum içerisinde kendilerini daha güvenli ve huzurlu hissetmektedirler.

 

Mobil Masaj Türkiye ’de sunulan Kurumsal Wellbeing programlarında bu sıralamayı

  1. Sağlıklı beslenme workshopları
  2. Spor hareket ve egzersiz, kilo kontrolü ve fitness
  3. Sağlık programları ve etkinlikleri
  4. Stres yönetimi ve dayanıklılık
  5. Çalışan sağlığı ve güvenlik İhtiyaç ve beklenti analizi
  6. Sosyal refah ve sosyalleşme 

Mutlu bir ofis ortamı verimli iş gücüne dönüşür. Mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için ise Corporate Wellness (Kurumsal Wellness) konusu giderek daha da önem kazanıyor. Artık amaç, çalışanların sağlıklı yaşam için baskı altında oldukları ya da zorlandıkları değil daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmayı kendilerinin seçtikleri bir şirket kültürü yaratabilmektir

Şirketler Neden Kurumsal Wellness HizmetleriniTercih Ediyor ?

Kurumsal Wellness uygulamaları, yıllar önce sağlık harcamalarına yapılan masrafları azaltmak amacıyla ortaya çıkan bir fikir olmakla beraber şirketlerin sağlık harcamalarını azaltmak istemesinde önemli rol oynamaktadır. Şirket içerisinde yer alan çalışanların motivasyonlarını arttırmak ve farklı bakış açıları kazandırarak verimliliklerini ve performanslarını arttırmak amacıyla yapılan Mobil Masaj Türkiye Kurumsal Wellbeing Atölyeleri ile çalışanlarda sağlıklı yaşam bilincini arttırmak ve geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Böylelikle çalışanlarda artan verimlilik sayesinde şirketlerin sağlık ve diğer giderlerinde önemli ölçüde düşüş olmaktadır.

Çalışan verimliliği artması ile birlikte çalışanlarda şirketine bakış açısı pozitif yönde artmakta olup kendilerini değerli hissetmeleri ile manevi anlamda şirketlere kazanç sağlamaktadır.

 

Ofis Masajı
Ofis Çalışanlarına Mobil Masaj Hizmeti (Kurumsal Masaj)
Diyetisyen
Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Yerinde Diyetisyen
Ofis İçi Yoga
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Egzersiz ve Spor
Fit Kal, Farklı Ol, Ofis Içi Eğzersiz Ve Ofis İçi Spor Hareketleri
Medical Wellness Travel
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Online Terapi
Sizlere Online Olarak Pisikolojik Terapi Desteği Sunuyoruz
Kurumsal Wellbeing
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Sağlık Danışmanlığı
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/eTKINLIK.png
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Postur-Atolyesi-Mobil-Masaj_344x344.jpg

Postür Atölyesi

Ofis çalışanlarınızın duruşunuzu nasıl analiz edeceğinizi öğretiyor ve rahatsızlık ve yaralanmayı önlemek için pratik iyileştirmeler için çözüm önerileri sunuyoruz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Saglikli-Beslenmek_344x344.jpg

Beslenme Atölyesi

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Ofiste-Yoga_344x344-1.jpg

Ofis Yogası Atölyesi

Ofiste çalışanların Masa başında uzman yoga eğitmeni ile etkili nefes teknikleri, esneme ve güçlendirme egzersizleri yaparak uzun süre oturmanın etkileriyle yapılan çalışmadır.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/ofis-egzersizleri-1.jpg

Ofis İçi Egzersiz Atölyesi

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/ofis-masaji-mobil-masaj-turkiye-400x400_344x344-1.jpg

Ofis Masajı Atölyesi

``Ofis Masajı`` konseptiyle, çalışanlarına değer veren, iş verimini ve konsantrasyonu, dolayısı ile kârı arttırmayı hedefleyen şirketlerin personeline, giysi üzerinden tek kullanımlık örtülerle yapılan masaj türüdür.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Yakin-Savunma_344x344-1.jpg

Kişisel Savunma Atölyesi

Bir saldırının kurbanı olma şansını azaltın ve en iyi nasıl güvende kalacağınızı öğrenin. Kişisel yakın savunma için çözüm önerileri sunuyoruz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/KAHKAHA-YOGASI_344x344.jpg

Kahkaha Yogası Atölyesi

İçimizde olan ve hiç bitmeyecek kaynağımız kahkahayı daha verimli kullanabilmek için kahkaha yogasını 40-50 dakikalığına sizin de ofisinize getirebiliriz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Isyerinde-Psikolojik-Danismanlik_344x344.jpg

Psikolojik Danışmalık Atölyesi

Stres ve ruh sağlığının ne olduğu, onu nasıl tanıyacağınız ve etkili bir şekilde nasıl yöneteceğiniz ve mücadele konusunda farkındalık çalıştayı sunuyoruz
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Wellness-Travel-2_344x344-1.jpg

Medical Wellness Travel

Üst düzey yöneticiler yada personeller için özel olarak hazırlanan sağlıklı yaşam programıdır. Medikal sağlık üzerine yurt içi ve yurt dışında planlanan bu program ile çalışanlarınızı ödüllendirebilirsiniz.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/Smart-Manikur.jpg

Kişisel Bakım Atölyesi

Çalışanlarınız için özel olarak hazırlanan kişisel bakım atölyeleri ile kurumunuzda fark yaratın. Tırnak Bakımı - Hint Kınası Dövmesi hizmetleriyle bayan çalışanlar için etkileyici sosyalleşme progrmıdır.
zumba

Ofis İçi Eğlence Atölyesi

Ofiste çalışanlar için hazırlanan bu eğlence programı ile Dans , Zumba ve Canlı Karaoke hizmetleri ile çalışanlarınızı eğlendiriyoruz. Sağlık Eğlenceler sizlerin olsun 🙂
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/kisisel-Gelisim-2_344x344-1.jpg

Eğitim Atölyeleri

Kurumunuza özel olarak projelendirildiğimiz bu eğitim atölyelerinde yaşam ve eğitim koçları ile çalışlarınıza kişisel gelişim , diksiyon ,nefes eğimleri ile çalışanlar özgüven ve işyeri verimliğini arttırmayı hedefliyoruz.

SAĞLIK ATÖLYELERİ ETKİNLİKLERİ REZERVASYON VE BİLGİ İÇİN

Detaylı bilgi için Ağaıdaki Formu Doldurup Tarafımıza İletebilirsiniz.


Bilgi Almak mı İstiyorsunuz

Şirketlere özel Kurumsal Masaj ve Kurumsal Wellbeing hizmetleri sunmaktayız. Kurumunuz için dijital sağlık projeleri ile kurumunuza değer katmak ve çalışanlarınızı ödüllendirmek istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız 🙂
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower
4012 Sok, 06796 Etimesgut
ŞUBE (İSTANBUL)
YAKINDA
TELEFON
0850 888 0 785
0312 503 59 44
0549 332 0 444
0552 362 0 332
E-POSTA
bilgi@sayamer.com
bilgi@sayamer.com
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.