Yükleniyor...

 

Kurumsal Beslenme
Yerinde Diyetisyen Hizmetleri

Kurumsal beslenme danışmanlığı başta Amerika,Avrupa  olmak üzere pek çok şirkette kullanılan sağlıklı beslenme ve danışmanlık hizmetidir. Türkiye’de uzman diyetisyen kadroları ile birlikte Mobil Masaj Türkiye firması şirket çalışanlarına özel eğitim programı ile çalışanların ve yöneticilerin beslenme danışmanlığı, doğru kilo yönetimisağlıklı yaşam, spor için beslenme danışmanlığı, sağlıklı menü seçimi, şirketinizde mobil (yerinde )  ve online diyetisyen hizmeti danışmanlığı sunmaktadır. 

Kurumsal Wellness kapsamında Sağlıklı beslenme yaşamın her alanında doğru seçimlere bağlıdır.  Kurumsal beslenme danışmanlığı çalışanların sağlıklı yaşamaları için önemli bir yatırımdır. 

”Eğer haftada yalnızca 1 ya da 2 kez spor yapıyorsanız, etrafınızdaki ağaçlardan gerçek ormanı göremiyorsunuzdur. Spor diyetinizin değil hayatınızın bir parçası olmalı.”
Brett Hoebel

Yerinde Sağlıklı Kurumsal Beslenme ve Online Diyetisyen Hizmeti

Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenme ile bedensel sağlığın korunduğu bir disiplindir. Hayati fonksiyonların devamlılığı ve bilişsel performansın arttırılmasında sağlıklı beslenmenin önemi büyüktür.

Besin öğelerinin vücuda yetersiz, aşırı ya da dengesiz miktar ve sıklıkta olması sağlıklı beslenme rutinini bozarak kişinin başta fiziksel durumu olmak üzere tüm yaşamsal parametrelerini negatif yönde etkileyebilir.

Sağlıklı beslenme disiplini oluşturabilmek için tüm sağlık verileri değerlendirildikten ve vücut analiz cihazları ile yağ, kas, su ağırlıklarıyla metabolizma hızı ölçüldükten sonra, bireylerin yaşam tarzına uygun beslenme programları hazırlanmaktadır

 

Programımız, çok düşük kalorili bir diyet ile özelleştirilmiş bir ek planı birleştiriyor.

Fabrika, ofis, gibi her tür kurum için yerinde diyetisyen hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede çalışanların bireysel olarak sağlık kuruluşlarına gitmesiyle oluşacak zaman ve maddi kayıpların önüne geçilmiş olunur. Bu nedenle kurumlar, Mobil Masaj Türkiye ile iletişime geçerek personelleri için yerinde diyetisyen hizmetinden faydalanabilirler.

Personelleri için Yerinde Diyetisyen Hizmeti almak isteyen kurumlar için süreç şu şekilde ilerlemektedir.

Ofis Masajı
Ofis Çalışanlarına Mobil Masaj Hizmeti (Kurumsal Masaj)
Diyetisyen
Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Yerinde Diyetisyen
Ofis İçi Yoga
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Egzersiz ve Spor
Fit Kal, Farklı Ol, Ofis Içi Eğzersiz Ve Ofis İçi Spor Hareketleri
Medical Wellness Travel
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Online Terapi
Sizlere Online Olarak Pisikolojik Terapi Desteği Sunuyoruz
Kurumsal Wellbeing
Personellerinize Yerinde Rahatlama Sağlayın
Sağlık Danışmanlığı
Yoğun İş Temposunda İhtiyacınız Olan Şey Stres Yönetimi
Biz Kimiz?

Mobil Masaj Türkiye

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam, ofiste masaj, dengeli beslenme, yoga & nefes terapisi hizmetleri başta olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik faaliyet göstermektedir.

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmayı hedeflemekteyiz.

Doğru beslenme ile çalışanlarda doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Kurumsal sağlık projeleri ile çalışanlarda farkındalığı arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png

Medikal Sağlık

Masa başı çalışanlarında oluşan kronik sırt, boyun, bel ağrıları önemli bir sorun teşkil etmektedir. Çözüm önerilerimizin içerisinde ofiste masaj hizmeti ile kronik rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

Dengeli Beslenme

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.

Ofis İçi Egzersiz

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.

Stressiz Yaşam

Nefes, yoga programları ile çalışanlarda farkındalık yaratmak ve iş yükünün stresini azaltmak için terapi uzmanları ile destek çıkmak.
Mobil Masaj Türkiye - Ofis Masajı

Hızlı Rezervasyon

Aşağıda yer alan formu doldurarak yararlanmak istediğiniz hizmet için rezervasyon kaydı iletebilirsiniz.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.