Yükleniyor...

 

Çalışanlarınız İçin
Kurumsal İyi Yaşam

Türkiye’de kurumsal şirketler çalışanlarına kurumsal iyi yaşam ( Kurumsal Wellbeing ) etkinlikleri düzenlemeye başladı. Bu etkinlikler ile çalışanlarda pozitif etkileri oluştuğu gözlemlendi. Kurumsal iyi yaşam programları içerisinde ofiste masaj, çalışanlara yönelik kurumsal dengeli beslenme, stres ve kaygı önleyici ofiste yoga ve nefes terapisi, fit kal ofis içi egzersiz etkinlikleri ile Kurumsal Wellness programları yapılmaktadır.

Bu konuda hizmet veren Mobil Masaj Türkiye şirket çalışanlarının beslenme alışkanlıklarını düzenleyen, çalışanlarda farkındalığı arttıran, motivasyon ve zinde kalmaları için Kurumsal Wellbeing programlarıyla kurumsal iyi yaşamı desteklemektedir. Şirketlere özel hazırlanan dijital sağlık ve kurumsal iyi yaşam projeleri ile kurumunuzda farkındalığı artırabilirsiniz.

Sağlık
Performans
Motivasyon
Etkinlik Yönetimi
Doğru Beslenme
Egzersiz
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/02/mobil-masaj-ofis-masajı-kurumsal-masaj-hizmetlerimiz.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
CREATE GREAT TEAM ENVIRONMENT

Neden
Kurumsal İyi Yaşam?

Kolektif eylem biçimleri ile ilham veren çalışma organizasyonlarına ilham vermek ve birlikte yaratmaktır . Bize emanet ettiğimiz misyonumuz çerçevesinde, çalışma koşullarının, özellikle iş organizasyonunun ve mesleki ilişkilerin belirleyici unsurları üzerinde hareket etmeyi amaçlayan, onları geliştirmek amacıyla eylemler yürütüyoruz

Özellikle değişim yönetimi ve / veya şirket ve organizasyonların dönüştürülmesi gibi projelerin yürütülmesi sırasında çalışanların işlerinin yürütüldüğü koşullar hakkında ifade edilmelerini kolaylaştırmak ve çalışma koşulları konularında sosyal diyaloga yardımcı olmak için uzmanlığımızı sunuyoruz.

  • İşyerinde refahın , özellikle iş organizasyonlarının tasarımında ve iç ilişkilerin teşviki ;
  • Katılımcı ve destekleyici bir liderlik için farkındalık yaratmak , motivasyon ve katılım temelli çalışma kültürlerine ilham vermek;
  • Rekabetçi liderlik elde etmek için mükemmellik hizmetleri kurarak müşteri hizmetleri deneyimlerinin iyileştirilmesi ;
  • İş  istasyonlarını, çalışma alanlarını ve çalışma durumlarını adapte ederek verimli ofis alanları tasarlamak

Bugün, bir şirketin başarısı sadece kârlar ve gelirler ile değil, aynı zamanda kuruluşun yetenekleri çekme, motive etme ve elde tutma yeteneği ile de tanımlanmaktadır. Bu nedenle, çalışanların refahını artırmak için tasarlanan programlar popülerlik kazanmaktadır. Ancak bu girişimlerle ilgili büyük bir sorun var…

Fiziksel sağlık önemli olmasına rağmen, refahı ele alırken dikkat edilmesi gereken sağlık boyutlarından sadece biridir. Aslında, üç sağlık boyutu vardır: fiziksel sağlık, duygusal sağlık ve sosyal sağlık. Her boyut, çalışan refahının iyileştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır ve çalışan refahını iyileştirmek isteyen işletme yöneticilerinin her boyutu dikkate alması önemlidir.

Fiziksel Sağlık Boyutu

Fiziksel sağlık, sağlıklı bir yaşam tarzının uygulanmasını gerektirir. Bu, sık sık sağlık kontrolü yaptırmayı, besleyici gıdalar yemeyi ve olumsuz alışkanlıklardan (örneğin sigara içmek, alkol içmek, vb.) Kaçınmayı içerir.

Sosyal Sağlık Boyutu

Şirketler genellikle sosyal etkileşimlerin çalışanlar üzerindeki etkisini göz ardı etmektedir. Araştırmalar, ‘mükemmel sosyal sağlık durumu’ olan çalışanların aslında işte ‘zayıf sosyal sağlık durumu’ olan bireylerden daha yüksek verimlilik sağladığını göstermektedir.

Şirketler sosyal etkileşimleri kucaklayan ve destekleyen bir ortam yaratarak üretkenliği gerçekten teşvik edebilir. Açık plan ofisler, resmi olmayan toplantı alanları ve sosyal şirket etkinlikleri, bir şirketin daha sosyal bir çalışma ortamı yaratmasının sadece birkaç yoludur.

https://sayamer.com/wp-content/uploads/2018/02/mobilmasaj-blog-img.png

Kurumsal İyi Yaşam
Şirketlere Özel Hazırlanan Sağlık Programları

Alanında profesyonel ekiplerimizle Kurumsal Wellbeing hizmetleri sunmaktayız

Medikal Sağlık

Masa başı çalışanlarında oluşan kronik sırt, boyun, bel ağrıları önemli bir sorun teşkil etmektedir. Çözüm önerilerimizin içerisinde ofiste masaj hizmeti ile kronik rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

Dengeli Beslenme

Günümüzün rahatsızlığı olan obezitenin önüne geçilmesi ve çalışanlarda dengeli beslenme farkındalığı oluşturabilmek adına, yerinde diyetisyen hizmetleriyle kurumunuza farkındalık yaratabilirsiniz.

Ofis İçi Egzersiz

Masa başı personeller haraketsizlik, obezite ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ofis içinde uzman personellerle çeşitli etkinlikler sayesinde bilinç kazandırmaktayız.

Stressiz Yaşam

Nefes, yoga programları ile çalışanlarda farkındalık yaratmak ve iş yükünün stresini azaltmak için terapi uzmanları ile destek çıkmak.
Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kurumsal masaj veya farklı bir hizmetimizden yararlanmak veya bizimle herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bu bilgiler size yol gösterecektir.
bilgi(at)mobilmasaj.com
0 850 888 0 785
0 312 503 59 44
0 549 332 0 444
Konum
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower, 4012 Sok, 06796 Etimesgut
Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kurumsal İyi yaşam programları ile şirketinize katkı sağlamak ve çalışmalarınızı ödüllendirmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz demo çalışması ve dijital sağlık programları hakkında bilgi almak için iletişim numarasından bizleri arayabilirsiniz.
bilgi(at)mobilmasaj.com.tr
0 850 888 0 785
0 312 503 59 44
0 549 332 0 444
0 552 362 0 332
Konum
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower, 4012 Sok, 06796 Etimesgut
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.