Yükleniyor...

 
Eğitim Atölyeleri

Mobil Masaj Türkiye Çalışanlarda fark yaratmaya devam ediyor. Çalışanların verimliliğini arttırmakta  kurumlara profesyonel çözümler sunmaktayız. Türkiye’de sağlık ve eğitim hizmetleri olarak ilkleri sizlerle buluşturuyoruz..

 

Diksiyon ve Güzel Konuşma Atölyesi

İş hayatınızda başarılı olabilmenin yanı sıra kendinizi öne çıkarabilmenin en etkili faktörünün sözlü iletişim olduğunu biliyor musunuz?

Güzel konuşmak, karşınızdaki kişinin dikkatini çekebilmek, kendinizi doğru ifade edebilmek ve anlaşılır kılabilmek iletişimin temelini oluşturmaktadır.

Mesleki ve özel yaşamda kendimizi iyi ifade edebilmek, yaptığımız işi iyi ve doğru anlatabilmek, dinletebilmek, ikna edebilmek İşimizin bir parçası olup çalışanlarınıza uzman eğitmenler tarafından eğitimler veriyoruz.

Güzel Konuşma ve Diksiyon eğitiminde, güzel konuşmanın temel adımlarını atabileceğimiz, Türkçe’ye hakim olabilmenin doğru kurallarını, tonlama ve vurgunun konuşmadaki önemini, ses ve nefesin konuşma ve sosyal yaşam içerisindeki etkisini, nasıl kullanılması gerektiğini, artikülasyon problemlerinin farkına varıp, nasıl giderilebileceğini öğreneceksiniz.

 

Temel Nefes Teknikleri Atölyesi

Nefes, insanın özünü keşfetme yolculuğunda bir bilim, ortaya çıkardığı sonuçlar açısından bir teknik ve yarattıkları açısından ise bir sanattır. ’’Nefes huzursuz olduğunda zihin de huzursuzdur. Nefes sakinleştiğine zihinde sakinleşir ve uzun yaşamın kapıları aralanır.” Bu nedenle bir insanın en önemli görevlerinden birisi nefesini denetlemeyi öğrenmesidir. 

Nefes Teknikleri eğitimlerinde ,nefes çeşitleri ve varlığımızın bu yeteneğini kullanabilmek için teorik ve pratik bilgileri, nefes kontrolünü nasıl sağlayabileceğinizi, diyafram nefesini nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

 

Kişisel Gelişim ve Etkili İletişim Atölyesi

Hayatın kaynağı insanın kendisini geliştirmesi ve iletişim kurabilmesidir. Her insan bir başkası tarafından anlaşılmayı, iletişimi sayesinde de saygı görebilmeyi ve herkes tarafından dinlenmeyi ister. Ancak bu istek başkalarının yaşamı, kültürü, eğitimi, anlama biçimi göz önünde bulundurulmadığında hatalı iletişim ortaya çıkar. Bunun önüne geçebilmenin bazı yöntemleri elbette ki var. Bu yöntemleri bilmek ise doğru iletişim kurabilmeyi kazandırmamaktadır. Etkili iletişimi gerçekleştirebilmek için iletişim yöntemlerini bilmenin yanı sıra bunu kendisini geliştirmekle uygulayabilmesi gerekir.

Kişisel Gelişim Etkili İletişim  Eğitimimizde Kendimizde ve iletişimde yapılan hataları, temel eksiğimiz olan etkin dinlemenin önemini, kendimize verdiğimiz değerin aslında öncelikle karşımızdaki kişiye verilmesinin bize sağlayacağı katkılarını, iş ve sosyal yaşam içerisinde ben de varım demenizi sağlayacak temel gerçeklerin neler olduğunu öğreneceksiniz.

Mobil Masaj Türkiye alanında uzmanlaşmış eğitim ve yaşam koçları ile birlikte kurumunuzda Eğitim Atölyeleri sunmaktadır.

 

 

Bu atölye kimler için?

Çalışanlarınız gelişimine katkı sağlamak ve kurumunuzda farkındalık yaratmak istiyorsanız bu programlar tam sizler için.

”Yaşamınız ve işiniz siz ancak iyiye gidiyorsanız , iyiye gider ”

Atölye Süresi

Yarım Gün – Tam Gün

Atölye boyutu

Minimum 10 Kişi Üzeri

Hizmet Şekli

Yerinde Hizmet

https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/12/basari-2.jpg
Biz Kimiz?

Neler Yapıyoruz

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam mutlu çalışan projeleri ile ( Kurumsal Wellbeing ) , ofiste masaj , Kurumsal dengeli beslenme , yoga & nefes terapisi ve online ve yerinde psikolojik destek danışmanlık hizmetleri olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik Kurumsal Wellness hizmetleri sunmaktadır..

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmak

Kurumsal beslenme ile çalışanlarda doğru ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Dijital Sağlık Projeleri ile kurumlarda ve çalışanlarda farkındalığı ve verimi arttırmak.
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png
Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kurumsal masaj veya farklı bir hizmetimizden yararlanmak veya bizimle herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bu bilgiler size yol gösterecektir.
bilgi(at)mobilmasaj.com.tr
0 850 888 0 785
0 312 503 59 44
0 549 332 0 444
0 552 362 0 332
Konum
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower, 4012 Sok, 06796 Etimesgut
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2021/01/sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://sayamer.com/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi Markasıdır.